A A A

Minibrowary, browary restauracyjne

Firma IMA Polska Sp. z o.o. w ramach prowadzonej działalności zajmuje się również projektowaniem i budową mini-browarów. Wykonywane instalacje mogą pracować jako browary restauracyjne bądź służyć jako instalacje pokazowe np. w muzeach.

W latach 2011-2012 IMA Polska Sp. z o.o. wykonała prace związana z projektowaniem i budową minibrowaru. Jest to instalacja pracująca jako stanowisko dydaktyczne w wyremontowanym budynku starego browaru, który obecnie zarządzany jest przez Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Instalacja posiada jednak na tyle duże moce produkcyjne by zapewnić dostawy piwa do muzealnej restauracji.

Skontaktuj się z naszym specjalistą:

sekretariat@imapolska.eu

tel.: (+48) 883-313-225

Projektujemy minibrowary w oparciu o najnowsze dostępne technologie browarnicze (BAT). W ramach naszych usług wykonywane jest również studium opłacalności inwestycji. Wszelkie urządzenia pracujące w zlecanym minibrowarze dobierane są według indywidualnych wytycznych inwestora dotyczących rodzaju powstającego piwa oraz w oparciu o oczekiwaną wydajność produkcyjną.

Projekty zbiorników (warzelnych, filtracyjnych, fermentacyjnych, leżakowych), orurowania oraz dobór niezbędnej armatury realizowane są przez doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę projektantów. W dalszym procesie urządzenia te produkowane są na miejscu przez pracowników firmy Ima Polska Sp. z o.o. w siedzibie naszej firmy. Gotowe urządzenia dostarczane są w określonym czasie we wskazane miejsce realizacji zlecenia.

Dbając o wysoką jakość naszych technologii i produktów powstałych na ich bazie, przygotowujemy wytyczne dla branż współpracujących przy powstawaniu infrastruktury minibrowaru. Nasz profesjonalizm przekłada się również na dobór wysokiej jakości systemów automatyki kontrolnej i sterowania procesami zacierania, warzenia, fermentacji oraz innymi niezbędnymi procesami.

Z kolei wysoka jakość urządzeń i armatury pracującej w mini browarze przekłada się na doskonałą jakość produkowanych alkoholi. Dbając o pełną satysfakcję klienta, firma IMA Polska Sp. z o.o. wraz z urządzeniami dostarcza również gotowe receptury i przepisy dla produkcji określonych gatunków piwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą realizacją budowy minibrowaru w Muzeum Narodowym Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie.